Naprawa Zasilania HP

Witam Państwa serdecznie. Nasz serwis w sposób profesjonalny, a zarazem szybko i tanio zajmuje się takimi sprawami jak naprawa HP, naprawa zasilania HP, wymiana części, szeroko pojęta naprawa elektroniki. Od wielu lat tworzymy dobry, zgrany zespół, który poradzi sobie z każdą usterką. Dlatego właśnie naprawa układu zasilania na płycie głównej nie ma dla nas żadnych tajemnic.

Problemy z układem zasilania przejawiają się tym, że po włożeniu wtyczki od zasilacza laptop nie reaguje, żadna dioda się nie zapala. Nie zawsze jednak problem z ładowaniem spowodowany jest usterką laptopa. Czasami wadliwy jest zasilacz – wychodzą z niego trzy przewody i jeden z nich odpowiedzialny jest za ładowanie. Jeśli szwankuje, wtedy zalecana jest jego wymiana. Czasami wadą jest gniazdko, do którego wchodzi wtyczka. Bywa, że laptop ładuje się tylko wtedy, gdy mocno wciśniemy wtyczkę od zasilacza a gdy wkładamy ją „normalnie” laptop nie wykrywa zasilania. Jeśli gniazdko jest obluzowane, rusza się na boki, wtedy zalecane jest jego lutowanie. Zanim oddamy komputer do naprawy, należy bardzo uważać wkładając wtyczkę do zasilacza, ponieważ ruszając gniazdko może nastąpić w nim zwarcie i wtedy zamiast lutowania konieczna będzie wymiana.

Nasza firma z chęcią podejmie się naprawy Państwa komputera czy laptopa. Sprzęt, którym pracujemy jest bardzo dobry i profesjonalny, dzięki czemu każdy serwis, każda naprawa cechuje się wysoką jakością i jest gwarantem długiej żywotności komputera.