Firma RAFCOM działa na rynku od 1999r. W trakcie swej działalności zdobyła uznanie ponad 10.000 instytucji firm i konsumentów. Wciąż poszerza ofertę produktów i usług. Podążając za oczekiwaniami klientów unowocześnia wyposażenie warsztatu serwisowego. Do zarządzania obsługą zgłoszeń serwisowych i zamówień wdrożyła nowoczesny system CRM.

Oferujemy serwis sprzętu IT oraz zaopatrzenie w materiały eksploatacyjne do drukarek kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Oferujemy popularne jak też i trudno dostępne materiały eksploatacyjne pod specjalne zamówienie.

Jako kompleksowy serwis IT podejmujemy się napraw oprogramowania i sprzętu. 

Posiadając własne stanowisko napraw elektronicznych w tym BGA znacznie skracamy czas napraw. Korzystając z umów o usługi kurierskie umożliwiamy skorzystanie z napraw wysyłkowych w dowolnym miejscu w kraju. Dla mieszkańców Katowic i aglomeracji Śląskiej służymy pomocą w lokalu pod niezmiennym od 2003r adresie Katowice Wojewódzka 31. W większości przypadków części i surowce do usług kupowane są w kraju. Kiedy jest to nie możliwe, dla cierpliwych klientów części do napraw sprowadzamy z EU jak też i Azji.

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty. Jeśli szukasz stabilnej firmy z dużym doświadczeniem to nie mogłeś trafić lepiej.