Wymiana Układów BGA HP

Witam Państwa. Nasz serwis od dawna zajmuje się wymianą części, naprawą i wymianą niektórych elementów elektroniki. W profesjonalny sposób, a jednocześnie szybko i tanio zajmujemy się zarówno takimi sprawami jak wymiana czy naprawa sprzętu, specjalizujemy się w serwisie HP. Każde zadanie, jakiego się podejmujemy, wykonywane jest na najwyższym poziomie, co jest gwarantem jego jakości. Również wymiana BGA nie stanowi dla naszego wykwalifikowanego zespołu żadnego problemu.

Na wielu forach wyczytać można, że lutowanie BGA to bardzo prosta czynność i można jej dokonać za pomocą zapalniczki. Nic bardziej mylnego. Wymiana BGA należy do bardziej skomplikowanych zagadnień. Może ona być potrzebna wtedy, gdy nie działają porty USB – ich lokalizacja to mostek południowy, a ten z kolei znajduj się na BGA, dlatego wymiana całego zespołu wymaga dużej precyzji i znajomości przedmiotu. Jedną z częstszych usterek, przez które laptopy trafiają do serwisu to odklejenie się układów od elementu zwanego mostek północny. Czasami konieczna jest naprawa BGA, do którego należy karta graficzna. Najczęściej dzieje się to z powodu wygrzania układu lub reballingu układu. W przypadku układów BGA ważne jest, aby naprawą zajął się serwis, ponieważ jest to wybitnie delikatna część komputera, która potrzebuje precyzji i skrupulatności. Działając na własną rękę można wyrządzić w swoim komputerze jeszcze większą szkodę, a nawet zupełnie go zepsuć.

Nasz serwis zajmuje się naprawą komputerów HP jak i HP. Zachęcam do skorzystania z naszych usług, każdego klienta obsługujemy w możliwie najszybszy sposób tak, aby był maksymalnie zadowolony z naszej usługi. Nasi profesjonaliści są gwarancją najwyższej jakości usług a z oferty naszej firmy skorzystało już bardzo wiele osób.