Acer to marka znana na całym świecie z produkcji laptopów i komputerów PC. Stosowana przez nich technologia to najświeższe osiągnięcia inżynierów i informatyków. Komputery tej firmy dostępne są także w rozsądnych cenach. Firma powstała w 1976 roku, ale dopiero od roku 2000 koncentruje się na produkcji wysokiej jakości laptopów. Wielkość ekranów w laptopach Acer waha się od 13,3 cala do 17,3 cala. Oferują one panoramiczny obraz w proporcjach 16:9. Takie proporcje znakomicie nadają się do oglądania na nich filmów. Oferują one również silną klarowność obrazu, a także są bardzo odporne na wszelkie uderzenia i wstrząsy.

  Laptopy Acer zostały tak zaprojektowane, aby sprostać codziennym zadaniom, taki, jak przeglądanie stron internetowych, sprawdzanie poczty, tworzenia dokumentów Word, oglądanie filmów i odtwarzanie muzyki. Najnowsze laptopy Acer wyposażone są w pamięć RAM min. 4 GB i wbudowany dysk o pojemności od 320 do 500GB. Taka wielkość zapewnia mnóstwo miejsca na przechowywanie dokumentów i plików multimedialnych. Większość laptopów Acer oferowana jest z nowymi wersjami systemu Microsoft Windows 7. Istnieje jednakże kilka modeli laptopów, które będą sprzedawane jeszcze ze starymi systemami, takimi jak np. MS Vista.

  Przed zakupem, należy również sprawdzić, w jakie oprogramowanie jest wyposażony laptop. Większość laptopów Acer będzie posiadała podstawowe oprogramowanie, dzięki któremu można przetestować urządzenie przed zakupem. O bardziej zaawansowane oprogramowanie musimy zadbać sami.

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]